YÜKSEK KAPASİTE.      EKONOMİK ÇÖZÜMLER.      ZAMANINDA TESLİMAT.      YÜKSEK KALİTE.      20 YILLIK DENEYİM.      GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ.      BİLSAT ANTEN SANAYİ.
 
 
 
 

 

       BİLSAT, farklı tasarım konsepti, üst düzey hizmet anlayışı, kaliteli ve uyumlu ürün segmentinde, fiyat avantajı sağlamak ilkeleriyle 1989 yılında kurulmuştur.Uydu anten ve  komünikasyon alanlarında kullanıcılara özel çözümler sağlayan Bilsat ,Türkiye uydu anten sektöründe seri imalat yapan ilk üreticidir.Sahip olduğu deneyimle üretim platformunda bir çok inavasyonu gerçekleştiren Bilsat, sektördeki diğer üreticilerinde yolunu açarak çanak anten üretim platformunda, sektörünün lokomotifi olmuştur..Progresif kalıp teknolojisinin uydu anten sektörüne adaptasyonu,reflektörlerin pres baskı yöntemiyle basılması ve yüksek verimli toz boya seri boyama tesis tasarımları Bilsat’ın yaptığı çarpıcı süreç gelişimleri arasında yer almaktadır.

Mevcutta 5000 m² kare kapalı alana sahip üretim tesisinde 50 inin üzerinde çalışana sahip olan Bilsat,Türkiye uydu anten imalat sektörünün en eski ve köklü üreticileri arasındadır. BİLSAT yaklaşık 20 senenin verdiği  deneyimle İç  ve dış pazarlarda ürün ve servislerinde sunduğu kalite standardı ve sürekliliği ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmanın gayretinde olmuştur.Türkiye’deki dağıtım kanallarıyla firma ürünleri 81 vilayete ulaşmakla beraber, dış pazarda 3 farklı kıtadaki yaklaşık 25 farklı ülkeye ürünleri ihraç edilmektedir. Bilsat müşterilerine sunduğu alternatifli ürün seçenekleri,geniş ürün yelpazesiyle ve rekabetçi ürün fiyatlarıyla  günden güne kendine geliştirerek, tüketicinin ihtiyaçlarını her zaman üstün hizmet anlayışı içinde karşılamanın gayretinde olacaktır.

BİLSAT’ın üretimini yaptığı ürünlerin arasında; Çapı 90 cm den 240 cm e kadar parabol antenler , 60 cm den 150 cm e kadar Ofset Antenler , Sabit ve hareketli mount seçenekleri,düz ve eğri ayak montaj sistemleri bulunmaktadır.

Copyright © Bilsat 2008 | Tüm Hakları Saklıdır.